elektroniczny system zgłoszeń

I Bieg Konstytucji o Puchar Wójta Gminy Gać

Gać, 3.05.2016

Lista zgłoszonych

Lp Kraj Płeć Dystans Imię Nazwisko Ur. Klub Opłata
1
PL
male
5000mgrzegorzbajdak1972Przeworska Grupa Biegowa
2
PL
male
1900mSebastianBalawender2000ZS Gać
3
PL
female
1900mGrażyna Balawender1959Opiekun - 4 GZ Słoneczne Promyki
4
PL
female
1900mGabriela Bar2003ZS Gać
5
PL
female
5000mMartaBar1997
6
PL
male
1900mDominikBawor2002UKS Azymut Dębów
7
PL
male
1900mKonradBawor2001UKS Azymut Dębów
8
PL
male
5000mMarcinBawor1978MTU Aero Engines Polska
9
PL
male
1900mSzymonBawor2005SP 2 Przeworsk
10
PL
female
5000mMonika Bebys1994
11
PL
female
1900mEwelinaBielowka1983opiekun/Probna Gromada Zuchowa Mali Wytr
12
PL
male
5000mKamilBlajer1989Wichura Jarosław
13
PL
female
1900mDominika Borcz20104 GZ \"Słoneczne Promyki\"
14
PL
male
1900mBartoszBorcz20074 GZ \"Słoneczne Promyki\"
15
PL
female
1900mWiolettaBrozbar2009Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
16
PL
female
5000mJolantaBrud1979
17
PL
male
1900mKacperBuryło2004SP w Ostrowie
18
PL
male
1900mKarolinaBuryło20064 GZ \"Słoneczne Promyki\"
19
PL
male
5000mArturBżdżoła1985Wichura Jarosław
20
PL
male
1900mKarolCidyło2005Dębów
21
PL
male
1900mMichałCieśla2001ZS Gać
22
PL
female
5000mEwaCwanek-Florek1971
23
PL
female
5000mSylwiaCzepiel1998UKS Azymut Dębów
24
PL
male
1900mPatrykCzyjt2005
25
PL
male
5000mTomaszCzyż1973
26
PL
female
5000mAgnieszkaĆwikła1979Wichura jarosław
27
PL
male
5000mJanDec1979Przeworska Grupa Biegowa
28
PL
male
1900mSzymonDelegiewicz2004
29
PL
female
5000mKatarzynaDobosz-Mydlarz1988KS RW
30
PL
male
5000mBartłomiejDrzał1990
31
PL
male
1900mBartosz Duliban2005SP w Ostrowie
32
PL
male
1900mKacperDuliban2002
33
PL
male
5000mRobertDźwierzyński1992
34
PL
female
1900mIZABELA FLEJSZAR2003
35
PL
male
1900mPawełFlorek2005
36
PL
male
1900mJakubFołta2002ZS Gać
37
PL
female
5000mKarolinaGłąb1998Przeworska Grupa Biegowa
38
PL
female
5000mURSZULAGWÓŹDŹ1960Wichura Jarosław
39
PL
male
5000mANDRZEJGWÓŹDŹ1960Wichura Jarosław
40
PL
male
1900mKarolHuba2000UKS Azymut Dębów
41
PL
male
1900mKacperHuba2005Dębów
42
PL
male
1900mmaciejinglot2005
43
PL
male
5000mTomekJagieła1980Przeworska Grupa Biegowa
44
PL
male
5000mMichałJakielaszek1993
45
PL
male
5000mMarcinJakielaszek1994
46
PL
male
5000mDARIUSZJANKOWSKI1970PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
47
PL
male
5000mKamilJeżowski1994
48
PL
male
1900mŁukaszKalamarz20064 GZ \"Słoneczne Promyki\"
49
PL
male
5000mTomaszKapusta 198921 daplot / Przeworska Grupa Biegowa
50
PL
female
1900mMariolaKaszuba2008Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
51
PL
female
1900mGabrielaKedziora2009Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
52
PL
female
1900mWiktoriaKiełb2004UKS Azymut Dębów
53
PL
female
1900mPatrycjaKiełb2005UKS Azymut Dębów
54
PL
male
5000mMarekKiełbasa1965Przeworska Grupa Biegowa
55
PL
female
5000mZdzisławaKiełtyka1971Wichura Jarosław
56
PL
male
5000mAndrzej KIJANKA1967Przeworska Grupa Biegowa
57
PL
female
1900mKingaKolcz2007Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
58
PL
male
5000mKatarzynaKołaczko1983Przeworska Grupa Biegowa
59
PL
male
5000mMateuszKorecki1997Wichura Jarosław
60
PL
male
5000mMarcinKruba1987Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"
61
PL
male
1900mNicolasKruba2006SP Białoboki
62
PL
male
5000mMichałKruk1999UKS Azymut Dębów
63
PL
female
1900mJustynaKruk2002UKS Azymut Dębów
64
PL
male
1900mJakubKruk2005UKS Azymut Dębów
65
PL
male
1900mDominikKruk2005
66
PL
male
5000mZbigniewKruk1979
67
PL
male
5000mKamilKrupa1985Przeworska Grupa Biegowa
68
PL
female
1900mPatrycjaKrzan2003ZS Gać
69
PL
male
5000mMaciejKucharczyk1971Przeworska Grupa Biegowa
70
PL
female
5000mJoannaKuryło1981Przeworska Grupa Biegowa
71
PL
female
1900mLidiaKuźniar20104 GZ \"Słoneczne Promyki\"
72
PL
male
1900mKrystian Kuźniar20074 GZ \"Słoneczne Promyki\"
73
PL
male
1900mGrzegorzLenar2002ZS Gać
74
PL
female
1900mAgnieszka Leśnicka2002UKS Azymut Dębów
75
PL
female
1900mOliwia Leśniowska2004SP w Ostrowie
76
PL
female
1900mPatrycjaLonc2009Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
77
PL
male
1900mJakubŁakota2005Dębów
78
PL
male
1900mMichałŁania2000G1 Przeworsk
79
PL
female
5000mJoannaMac1998Przeworska Grupa Biegowa
80
PL
female
1900mMartynaMaca2002UKS Azymut Dębów
81
PL
female
1900mNataliaMachała2002ZS Gać
82
PL
male
5000mMarekMarkiewicz1975Przeworska Grupa Biegowa
83
PL
male
5000mMichałMarkowski1994Petarda Jaworznik
84
PL
male
5000mPiotrMaruszak1996
85
PL
male
5000mAndrzejMendyk1966
86
PL
male
5000mDawidMichalik1998
87
PL
female
1900mAmeliaMiller2005SP w Ostrowie
88
PL
male
5000mJanuszMokrzycki1970Wichura Jarosław
89
PL
male
5000mMarcinMokrzycki1982
90
PL
male
5000mŁukaszMróz1986Przeworska Grupa Biegowa
91
PL
male
5000mArkadiuszMulawka1998
92
PL
male
5000mArturMydlarz1986KS RW
93
PL
female
1900mAnnaOrzechowska2005SP w Ostrowie
94
PL
female
1900mAleksandraOrzechowska2003SP w Ostrowie
95
PL
male
1900mMichałOsikowski2000ZS Gać
96
PL
male
5000mTomaszOsikowski1999
97
PL
male
5000mJerzy Ostafiński1979Wichura Jarosław
98
PL
male
5000mJerzyOżga1987
99
PL
male
5000mRobertPiątek1970IPA Przeworsk
100
PL
male
5000mDamianPiątek1993Heli-One Poland
101
PL
male
1900mHubert Piejko20084 GZ \"Słoneczne Promyki\"
102
PL
female
1900mEwaPiwoda2000ZS Gać
103
PL
male
5000mDanielPiwowar1977BBL
104
PL
male
5000mMarekPłocica1970Wichura Jarosław
105
PL
male
1900mMikolajPuszkarz2005ZS w Gaci
106
PL
female
1900mWeronikaRabuszko2007Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
107
PL
female
5000mAnnaRadomska1981
108
PL
male
1900mMaciejRak2005
109
PL
male
1900mSzymonRoman2003UKS \"Azymut\'\' Dębów
110
PL
male
1900mŁukaszRuchała2002Gimnazjum Przeworsk
111
PL
male
5000mSTANISŁAWSARZYŃSKI1979
112
PL
male
5000mWojciechSkrzypek1970Wichura Jarosław
113
PL
male
1900mKacperSłoma2002UKS Azymut Dębów
114
PL
female
1900mPaulinaSłysz2003ZS Gać
115
PL
female
1900mLarisaSowa2005SP w Ostrowie
116
PL
male
1900mMiłosz Sowa20084 GZ \"Słoneczne Promyki\"
117
PL
male
5000mMichałStańczyk1998ZSOiZ
118
PL
male
5000mMariuszSuperson1984
119
PL
male
5000mPawełSzawan1975Przeworska Grupa Biegowa
120
PL
male
1900mKrystianSzewczyk2000ZS Gać
121
PL
female
1900mewaszewczyk2003ZS Gać
122
PL
female
1900mAnnaSzewczyk2003ZS Gać
123
PL
male
1900mPatrykSzewczyk2002ZS Gać
124
PL
male
1900mBartoszSzlek2009Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
125
PL
male
1900mMichałSzlęk2001ZS Gać
126
PL
female
1900mKinga Szlęk20104 GZ \"Słoneczne Promyki\"
127
PL
male
1900mSzymonSzpindor2002ZS Gać
128
PL
female
1900mNikolaSzpunar20064 GZ \"Słoneczne Promyki\"
129
PL
female
5000mEwaSzymańska1964JGB Sokół
130
PL
male
1900mOliwierSzymkiewicz2004SP w Ostrowie
131
PL
male
5000mMarcinŚliwa1926Sokół Studzian
132
PL
female
5000mAnnaTadla-Szawan1980Przeworska Grupa Biegowa
133
PL
male
5000mMaciej Telega1990GOSiR Zarzecze
134
PL
male
5000mAndrzejTrzonek1964
135
PL
male
1900mBartekTworek2005
136
PL
female
1900mKamilaUlman2003ZS Gać
137
PL
female
5000mJoannaUlman1984
138
PL
female
1900mEmiliaUlman2006ZS Gać
139
PL
male
5000mWojciechWajda1991Przeworska Grupa Biegowa
140
PL
male
5000mRadosławWarecki1981Przeworska Grupa Biegowa
141
PL
male
5000mArkadiuszWarecki1994Przeworska Grupa Biegowa
142
PL
female
5000mNinaWięcek1993
143
PL
male
5000mKrzysztofWiglusz1980-
144
PL
male
5000mAndrzejWilk1984
145
PL
male
1900mDanielWołowiec2004Dębów
146
PL
female
5000mPaulinaWywłoka1990Wichura Jarosław
147
PL
male
5000mTomaszZawadzki1978Przeworska Grupa Biegowa
148
PL
male
1900mMarekZiemniak2009Probna Gromada Zuchowa Mali Wytrwali
149
PL
male
1900mKrystianZubek2000ZS Gać
150
PL
male
5000mTomaszŻurawski1976Przeworska Grupa Biegowa